Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní s pružnou pracovní dobou (38-46.000 KČ)

referenční číslo: 43941 | aktuálnost: 10.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovaný ekonomický obor a máte praxi na pozici finanční účetní alespoň 2 roky? Pokud chcete pracovat pro úspěšnou stabilní výrobní společnost, tak mi pošlete Váš životopis k posouzení!

Hledáme vhodné uchazeče na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ S PRUŽNOU PRACOVNÍ DOBOU (38-46.000 KČ)

Náplň práce

  • Účtování a kontrolu dodavatelských faktur
  • Účtování banky a dalších účetních operací
  • Spolupráci na měsíční účetní uzávěrce
  • Spolupráci na roční účetní závěrce
  • Správu účtu

Požadujeme

  • Alespoň střední škola (ekonomického směru)
  • Praxe na pozici účetní alespoň 2 roky
  • Znalost MS Office
  • Schopnost učit se nové věci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelnu
  • Stabilní zaměstnání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Jaroměř

Mzda: 38 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika