Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní s AJ s nástupem od června 2023

referenční číslo: 41426 | aktuálnost: 23.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s účtováním? Domluvíte se anglicky? Máte znalost MS Excel? Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřenou část účetní agendy
  • Měsíční/čtvrtletní/roční závěrky a jejich vypracování
  • Účtování majetku, pohledávek a závazků, bank, pokladny aj
  • Jednání se státními úřady
  • Účast a spolupráce v oblasti mzdové i personální
  • Administrativní úkoly z controllingu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na podobné pozici min 4 roky
  • Znalost českých účetních standardů
  • Orientaci v daňových zákonech
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Uživatelskou znalost MS Excel
  • Znalost IS SAP výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Odpovídající platové ohodnocení (dle zkušeností a praxe od 35.000 Kč)
  • Práce v silné nadnárodní společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Nástup možný od černa 2023
  • Místo výkonu práce: okres Sokolov

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Ekonomika