Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční účetní - junioři vítáni

referenční číslo: 54176 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Strojírenská výrobní společnost nyní hledá do svého finančního oddělení šikovnou posilu. Pokud chcete nastartovat svoji kariéru v oblasti účetnictví zahraniční stabilní společnosti, budeme se těšit na Váš životopis.
Online zpracování faktur, které nejsou spojeny s nákupními objednávkami Spolupráce s centrem sdílených služeb (FSSC v Tallinnu, Estonsko) Kontrola správnosti a přesnosti zaúčtování faktur v FSSC Zpracování a kontrola cestovních a drobných výdajů Archivace cestovních dokladů a přijatých faktur Příprava podkladů pro audit

Požadujeme

SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření Teoretické znalosti účetních principů ze střední/vysoké školy Základní komunikativní znalost angličtiny Pečlivost, smysl pro detail a čísla

Nabízíme

Mzda 36-45 000 Kč dle zkušeností Roční odměna Týden dovolené navíc Hybridní model práce-možnost využívání Home office Dotované stravování Penzijní připojištění Příspěvek na sport a kulturu Jazykové kurzy Zaměstnanecké akcie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví