Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní

referenční číslo: 52557 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Podbořanech hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní.
kompletní zpracování přijatých dokladů do společnosti spolupráce s týmem na skupinovém reportingu zpracování reportu cash flow inventarizace rozvahových účtů účtování bankovních výpisů podílení se na měsíčních a ročních závěrkách podílení se na nových projektech společnosti

Požadujeme

dokončené středoškolské nebo vysokoškolské studium znalost podvojného účetnictví dle českých - účetních standardů, případně IFRS účetnictví znalost zákona o DPH a účetnictví a jeho využití v praxi zkušenosti s účetnictvím (alespoň 3 roky) výhodou znalost účetního systému SAP zkušenosti se skupinovým reportingem orientace v oblasti zpracování cash flow zkušenosti s účastí na rozvojových projektech znalost anglického jazyka psanou i mluvenou formou uživatelská znalost práce na PC a MS Office

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení pružná pracovní doba možnost občasné práce z domova po úplném zaučení vzdělávání a příležitost k rozvoji příspěvek na dopravu variabilní složka mzdy vánoční bonus, odměna za pracovní výročí dovolená navíc cafeteria systém příspěvek na penzijní připojištění a další.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví