Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční ředitel výrobní společnost

referenční číslo: 40203 | aktuálnost: 14.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Orientuješ se v účetnictví, daních, investicích, chash-flow a řízení financí? Dokážeš připravit finanční podklady pro správná manažerská rozhodnutí? Jsi ekonom, který si pohlídá každý utracený desetník? Dokážeš se dívat na firemní finance z dlouhodobé perspektivy? Pokud stále odpovídáš ano a chceš být ve vedení společnosti, čti dále.

Moderní česká strojírenská společnost, která poskytuje špičková konstrukční řešení splňující technické i technologické parametry těch nejnáročnějších zákazníků a přitom klade velký důraz na přátelské pracovní prostředí a přístup k zaměstnancům hledá do svého týmu schopného a organizovaného manažera na roli:

Náplň práce

• vedení úseku účetnictví a zodpovědnost za dodržování veškeré platné legislativy
• vedení úseku controllingu
• vypracování podkladů pro řízení firmy (vyhodnocení zakázek, hodnocení jednotlivých středisek, sledování produktivity práce, sledování pohledávek, kalkulace nákladů apod.)
• řízení cash-flow (zabezpečení finančních zdrojů pro investiční a operativní procesy firmy, udržování rovnováhy mezi zdroji a potřebami společnosti)
• spolupráce na návrhu a realizaci investičních záměrů společnosti
• odpovědnost za likviditu společnosti
• tvorba vnitropodnikových předpisů pro oblast financí a controllingu
• kontrola práce podřízených, jejich metodické i operativní vedení
• komunikace se zahraniční pobočkou
• koordinace stávajících a nových dotačních titulů
• koordinace pojistných událostí

Požadujeme

• výborná znalost ekonomiky výrobní firmy
• praxe na manažerské pozici minimálně 5 let
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost účetní a daňové legislativy a právního rámce ČR
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobrá komunikace a aktivní přístup k práci
• schopnost vést a motivovat tým
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• znalost SAP výhodou

Nabízíme

• zajímavé a motivující finanční ohodnocení včetně bonusů
• roční odměnu za splnění plánu zisku firmy
• služební automobil k využití i pro soukromé účely
• možnost pracovat pro prosperující českou společnost, která v rámci ČR opakovaně získala ocenění Nejlépe řízená strojírenská firma (2021, 2022)
• různorodou, samostatnou a kreativní práci
• 5 týdnů dovolené bez nutnosti splnění jakýchkoliv podmínek
• obědy ZDARMA přímo v areálu firmy v závodní jídelně, výběr ze šesti druhů jídel
• příspěvky na penzijní nebo životní připojištění

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika