Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční kontrolor/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28300160796 | aktuálnost: 29.04.2024

SONAVOX CZ s.r.o.

Upřesňující informace

FINANČNÍ KONTROLOR/KA
POŽADUJEME: VŠ ekonomického směru, prokazatelné zkušenosti s controllingem a kalkulací nákladů, praxe v controllingu min. 5 let, dobrá orientace v účetních a daňových zákonech, pokročilá znalost Excel, dobrá znalost AJ, znalost SAP výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za oblast rozpočtování a controllingu firmy, sestavování a kontrola kalkulací, kontrola výrobních zakázek, alokace režijních nákladů, sledování rozpočtu, jeho plnění, management nákladů, spolupráce při přípravě ročního plánu a pětileté strategie společnosti, reporting mateřské společnosti, analýzy a komentáře pro vedení společnosti
NABÍZÍME: příspěvek na dopravné, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v Po-Pá od 8:00-14:00 hod. nebo e-mailem na hpaprskarova@sonavox.cz
ov. 4.4.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 93, Lešná, 75641

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské