Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční kontrolor - junior s AJ (35-45.000 KČ)

referenční číslo: 53002 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme ambiciózního absolventa nebo mladého profesionála, který chce rozvíjet svou kariéru v oblasti finanční analýzy v mezinárodním prostředí. Pokud máš vášeň pro čísla, schopnost analyzovat data a komunikovat v anglickém jazyce, můžeš být klíčovým členem našeho týmu!

Zašli CV a pracuj na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR - JUNIOR S AJ (35-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Analýza finančních dat: zabývání se shromažďováním a analýzou finančních informací pro podporu rozhodování.
  • Reportování a prezentace: příprava pravidelných reportů a prezentací pro vedení společnosti.
  • Spolupráce v týmu: komunikace s ostatními odděleními a spolupráce na projektech spojených s finanční analýzou.
  • Sledování trendů: aktivní sledování finančních trendů a doporučování opatření pro optimalizaci výsledků.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání: v oboru finance, ekonomie nebo podobném.
  • Anglický jazyk: schopnost komunikovat v anglickém jazyce (psaní, mluvení).
  • Analytické dovednosti: schopnost pracovat s čísly a provádět finanční analýzy.
  • Znalost nástrojů: zkušenost s používáním finančních nástrojů a softwaru (Excel, SAP, atd.).

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Notebook a mobilní telefon
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost homeoffice
  • Závodní stravování
  • Kariérní růst
  • Skvělý tým lidí
  • Moderní prostředí
  • Nástup IHNED
  • Lokalitu: Nové Město na Moravě

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ekonomika