Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční kontrolor - Hustopeče

referenční číslo: 52916 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodně úspěšné automotive společnosti, která má výrobní závody po celém světě, hledáme finančního controllera, který rozšíří současný stabilní tým. Pokud máte alespoň 2 roky praxe v oblasti controllingu ideálně ve výrobní nebo auditorské společnosti, domluvíte se anglicky a umíte pracovat v Excelu, tak mi o sobě dejte vědět!
Budete se podílet na tvorbě ročního rozpočtu a sledovat odchylky Budete vykazovat Capex a spravovat Capex projekty Budete se podílet na výpočtu cash-flow a likvidity Budete zpracovávat AdHoc analýzy Budete se zabývat i výrobním controllingem – např. rentabilita výrobků, náklady na výrobu, kalkulace prodejních cen apod. Budete spolupracovat na auditech

Požadujeme

Máte alespoň roční praxi v oblasti controllingu – výhodou je výrobní nebo auditorská společnost Domluvíte se anglicky (stačí nám úroveň B2) Umíte pracovat v MS Excel Máte základní znalost účetních principů IFRS a českých účetních standardů Máte vzdělání ideálně ekonomického směru

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Kvartální bonusy Flexibilní pracovní dobu Docházkový bonus ve výši 1 400,- Kč 5 týdnů dovolené Jazykové kurzy Vzdělávací kurzy a odborné školení Příspěvek na sport a kulturu ve výši 2 000,- Kč Příspěvek na penzijní pojištění Podniková jídelna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví