Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční kontrolor

referenční číslo: 54798 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu, která je je jedním z předních světových výrobců audio produktů a systémů pro automobilový průmyslu, hledáme Finančního kontrolora.
zodpovědnost za oblast rozpočtování a controllingu firmy sestavování a kontrola kalkulací kontrola výrobních zakázek alokace režijních nákladů sledování rozpočtu a jeho plnění management nákladů spolupráce při přípravě ročního plánu a pětileté strategie společnosti reporting mateřské společnosti analýzy a komentáře pro vedení společnosti

Požadujeme

praxe min. 5 let prokazatelné zkušenosti s controllingem a kalkulací nákladů dobrá orientace v účetních a daňových zákonech znalost a orientace v účetnictví pokročilá znalost Microsoft Excel komunikativní znalost AJ pečlivost, samostatnost, analytické myšlení, zodpovědnost znalost SAP výhodou

Nabízíme

stabilní zázemí mezinárodní společnosti 5 týdnů dovolené 13. plat výkonnostní prémie a bonusy stravenkový paušál příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní pojištění docházkový bonus vstupní bonus 10 000 Kč spoustu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management