Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční kontroler/ka

referenční číslo: 4-7-399682 | aktuálnost: 20.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Domluvíte se anglicky a baví Vás analýzy, tvorba reportů, čísla? Pro mezinárodní společnost hledáme FINANCIAL CONTROLLER. Pokud hledáte pracovní místo se zajímavými benefity, chcete komunikovat v angličtině a mít možnost práce z domu, už nehledejte dále a dejte nám o sobě vědět!

Náplň pozice:

- tvorba analýz a cenových kalkulací
- reporting
- analýzy a řešení případných odchylek
- spolupráce na měsíční účetní závěrce
- spolupráce na tvorbě budgetu

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- zkušenost s controllingem min. 1 rok
- znalost SAP
- velmi dobrá znalost MS Office
- komunikativní znalost angličtiny - denní komunikace

Nabízíme

- Dovolená nad zákonný rámec
- Finanční odměny
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- možnost HO
- Příspěvek na volnočasové aktivity
- další

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Ostrava-Město, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní