Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční koncipient

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28645380789 | aktuálnost: 03.05.2024

PM Šimáková s.r.o.

Upřesňující informace

Co vás čeká: péče o stávající klienty, práce s intermíni systémy, komunikace s obchodními partnery, administrativa, požadujeme řid.sk.B, osobní auto potřebou, dále vlastní PC
Co nabízíme: HPP s flexibilním nastavením pracovní doby. Zajímavý nástupní plat, cestovní náhrady, zajímavé odměny, karierní růst, vzdělávání. Práce s lidmi. Přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst.
KONTAKT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU: vlasta.simakova@partners.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 196, Strakonice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy