Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční controller s přesahem do IT

referenční číslo: 54507 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu na pozici finančního controllera, který bude mít na starosti reporting dat z výroby. Pokud máte analytické myšlení, ekonomické vzdělání a chcete využívat angličtinu na denní bázi, tak mi zašlete svůj životopis.
Implementace a údržba systému MES (Manufacturing Execution System) lokálně i v jiných pobočkách. Dozor nad výrobními master daty. Vyhodnocování transakčních dat. Školení a mentorování kolegů v odborných oblastech. Práce v programu SAP a excel. Spolupráce s výrobním a ekonomickým oddělením.

Požadujeme

Vzdělání (ideálně v ekonomickém oboru) Znalost IT (databáze, data processing) výhodou Pokročilé zpracování dat v MS Excel/Access AJ: aktivně slovem i písmem

Nabízíme

práci na zajímavých mezinárodních projektech roční bonusy pravidelnou valorizaci mezd 5 týdnů dovolené notebook, mobilní telefon stravenky příspěvek na penzijko a další… Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072