Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční controller/analytik - i junior, až 55.000 #UKEgu

referenční číslo: 66027f465d0cfc06c288afed | aktuálnost: 27.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste absolvent/ka ekonomického oboru nebo už zkušená/ý finanční controller či analytik a hledáte práci ve fajn kolektivu s množstvím benefitů, jako je příspěvek na dopravu, jazykové kurzy, možnost občasného home office a další? Pokud Vás baví práce s čísly, nebojíte se angličtiny a pečlivost je vaší předností, ozvěte se nám a staňte se posilou finančního oddělení, hledáme juniory i seniory!
Náplň práce:
- Reporting a konsolidace dat z výrobních závodů
- Sales Controlling
- Správa nákladových modelů
- Vyhodnocování profitability
- Forecasting & Budgeting

Požadujeme

- Orientaci v účetnictví a financích
- Alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a analytické myšlení
- Dobrá znalost MS Office (především Excelu)

Nabízíme

- Motivující mzdové ohodnocení dle praxe (35-55.000 Kč)
- Týden dovolené navíc
- Dopravné 1 000 Kč
- Flexibilní a zkrácenou pracovní dobu 37,5 h týdně
- Dotované obědy
- Možnost home office 3x měsíčně
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Flexi pass v hodnotě 2 000 Kč
- Možnost jazykového vzdělávání
- Příspěvky na očkování
- Přátelské prostředí ve stabilní společnosti

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita