Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční controller

referenční číslo: 52797 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho prestižního klienta hledáme kandidáta na pozici Finanční controller.
analýza vývoje nákladů a promítnutí výsledků analýzy do všech částí obchodních a finančních plánů sestavování samostatných částí celkových plánů organizace (plánů nákladů, výnosů, práce apod.), sestavování celkových plánů a bilancí organizace, dále tvorba cash-flow a přehledu kapitálu kalkulace výrobních nákladů za jednotlivé produkty komunikace s ostatními odděleními ve společnosti – získávání vstupů pro analýzu, spolupráce na projektech, předávání výstupů

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru) orientace v účetnictví znalost účetních výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztrát, cash-flow) samostatnost, aktivita a preciznost schopnost práce s balíčkem MS Office (především MS excel bude Váš denní parťák) aj na komunikativní úrovni znalost systému SAP je výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

zázemí úspěšné mezinárodní společnosti možnost vzdělávat se firemní kurzy angličtiny týden dovolené nad rámec zákona obědy už od 1 koruny smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví