Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční administrátor/ka

referenční číslo: 54759 | aktuálnost: 10.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k týmu finančních specialistů na pozici Finančního administrátora v americké společnosti zabývající se výrobou helikoptér. Hledáme absolventa, ale i zkušeného člověka, který bude podporovat finanční tým.
Správa výkazů podle pravidel proplácení cestovních výdajů Správa smluv Zpracování a kontrola faktur Účtování faktur do systému SAP Správa kmenových dat dodavatelů a zákazníků Komunikace se zákazníky ohledně nezaplacených faktur Příprava dalších administrativních dokumentů

Požadujeme

Angličtina na úrovni B2 Zkušenost na obdobné pozici či vystudovaný finanční obor Zkušenosti se systémem SAP výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení Vhodné pro absolventy Možnost kariérního růstu Příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, Cafeterie Možnost práce na home office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví