Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční a bankovní specialista

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29023780796 | aktuálnost: 17.05.2024

PM Kutláková & Spáčil s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: péče o stávající klienty, práce s intermíni systémy, komunikace s obchodními partnery, administrativa
Požadujeme řid.sk.B, osobní vozidlo, PC výhodou
Co nabízíme: HPP s flexibilním nastavením pracovní doby
Zajímavý nástupní plat, cestovní náhrady, zajímavé odměny,, kariérní růst, vzdělávání
Práce s lidmi, přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst
Osobní kontakt vždy po tel. domluvě

Ověřeno: 13.5.2024

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: náměstí J. V. Kamarýta 63, Velešín,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy