Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Financial controller s AJ - Brno

referenční číslo: 54663 | aktuálnost: 02.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která je světovým lídrem v oblasti energetiky, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který se zaměří na controlling nákladových středisek a na business controlling. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, domluvíte se anglicky a chcete pracovat ve fajn kolektivu, tak mi o sobě dejte vědět!
Podílení se na rozpočtovém procesu nákladových středisek Plánování ročního budgetu, forecastů, sledování odchylek Plánování kapacit jednotlivých nákladových středisek Reporting a Ad-Hoc analýzy Pravidelná komunikace s vedoucími různých oddělení

Požadujeme

Výhodou je vzdělání ekonomického směru Máte praxi v oblasti controllingu alespoň 2 roky Umíte pracovat v MS Excel (SAP je výhodou) Bez problému se domluvíte anglicky

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Bonusovou složku mzdy Flexibilní zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny) Možnost využívání home office 5 týdnů dovolené a 3 dny navíc Multisport kartu Příspěvek na stravování i závodní jídelnu v areálu Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Systém kafeterie Možnost parkování přímo v areálu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví