Typ nabídky

Minimální mzda

Financial controller | liberec | až 65 000 Kč

referenční číslo: 11-7-400328 | aktuálnost: 31.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti controllingu v automotive či jiné výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Výborně, potom mi neváhejte zaslat Vaše CV.

Co budete mít CONTROLLER S AJ na starosti?

- plánování a analýzu prodejních objemů a tržeb, analýza profitability projektů
- tvorbu cenových dohadů, prodejních cen
- plánování a analýzu materiálových nákladů, správu kmenových dat
- spolupráci se střediskem sdílených služeb a centrálou
- reporting

Požadujeme

- VŠ vzdělání (ideálně se zaměřením na ekonomii, podnikové finance)
- praxe v oblasti controllingu výrobní společnosti
- práce se sadou MS Office - Excel
- znalost SAP
- AJ na komunikativní úrovni (B2)
- analytické myšlení

Nabízíme

- 5 týdnů placené dovolené
- pružná pracovní doba (7,5hod/den)
- dotované závodní stravování
- závodní lékař, zdravotní preventivní program
- vzdělávací program, jazykové vzdělávání
- roční bonus ve výši 0 - 150% měsíčního platu
- sportovní a kulturní akce
- poradenství zaměstnancům hrazené zaměstnavatelem
- karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem)

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Liberec, Liberec,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní