Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Financial Controller - absolventi vítáni

referenční číslo: 54750 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (non-automotive) sídlící přímo v Plzni, nyní obsazujeme pozici Financial Controller. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.
plánování a reporting investičních výdajů zpracování přijatých faktur (oblast investičního majetku) účetní správa dotací zpracovávání finanční závěrky kalkulace, analýzy, reporting komunikace s ostatními útvary práce v 16 členném týmu Finančního útvaru

Požadujeme

ekonomické vzdělání praxe na obdobné pozici nebo absolvent VŠ ekonomické komunikativní znalost angličtiny zaměření na detail a práci s čísly

Nabízíme

7,5 hodinovou pracovní dobu flexibilní pracovní doba pravidelné revidování mzdy možnost Home office stravenkový paušál příspěvek na penzijní připojištění 1300 Kč měsíčně Flexi Pass Card na volnočasové aktivity kurzy angličtiny s rodilými mluvčími
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví