Typ nabídky

Minimální mzda

Financial controller

referenční číslo: 52597 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodně úspěšnou výrobní společnost, hledám nového kolegu nebo kolegyni, který doplní stabilní tým finančního controllingu. Máte praxi na obdobné pozici, bydlíte v okolí Břeclavi a nebojíte se promluvit anglicky? Tak je tato pozice jako stvořená pro Vás!
Budete s dalšími controllery spolupracovat na controllingu a pravidelném reportingu Budete spolupracovat na tvorbě rozpočtu a sledovat a reportovat odchylky Budete zpracovávat kalkulace Budete vyhodnocovat efektivitu, nákladovost a profitabilitu výroby Budete zpracovávat reporty

Požadujeme

Máte praxi na obdobné pozici – ideálně z výrobního prostředí Domluvíte se anglicky (spolupráce se zahraničními pobočkami) Jste aktivním řidičem skupiny B Umíte pracovat v balíčku MS Office (zejména MS Excel)

Nabízíme

Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Měsíční odměnu za produktivitu Příspěvek na dovolenou a na Vánoce 5 týdnů dovolené Smlouvu na dobu neurčitou Závodní stravování Jazykové a odborné vzdělávání Teambuildingy Práci v moderním přátelském prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví