Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finančí Manažer - Rezidenční Development

referenční číslo: 54008 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přední zahraniční developer, který působí v oblasti rezidenčních nemovitostí, momentálně hledá Finančního Manažera se zkušenostmi přesně v této oblasti.
Řízení portfolia aktiv, diverzifikace rizik Manažování 2 účetních, dohled nad celým účetnictvím Komunikace s investory a bankami Řízení cash flow a budgetu Reporting majiteli společnosti Daily usage of English

Požadujeme

Alespoň 5 let zkušeností na vedoucí pozici ve financích ve společnosti, která staví rezidenční nemovitosti - nutnost Zkušenosti s cash flow planningem, zakládání SVJ Pokročilý anglický jazyk

Nabízíme

Manažerský balíček ve stabilní společnosti s nádhernými rezidenčními projekty Moderní kanceláře uprostřed Prahy navržené na mieru
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 130 000 - 170 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví