Typ nabídky

Minimální mzda

Farmaceutický reprezentant - východní Čechy

referenční číslo: 43990 | aktuálnost: 01.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta z řad farmaceutických firem s dlouhou a hlavně rodinnou tradicí hledám nového kolegu na pozici Farmaceutického reprezentanta pro východní Čechy. Hledáme komunikativního a kultivovaného uchazeč zaměřeného nejen na obchodní výsledky, ale i na budování dlouhodobých vztahů. Poskytneme Vám veškeré zaškolení, marketingové materiály a další obchodní podporu a také portfolio stálých zákazníků, které budete edukovat a rozvíjet. Ať už máte zkušenosti na stejné pozici a hledáte změnu, či jste z jiného oboru (např. kosmetika, výživové doplňky apod.) a obor farmacie by Vás zajímal, budu se těšit na Váš životopis! Náplň práce: návštěvy lekáren ve svěřeném regionu budování dobrého jména značky a také vztahů se zákazníky propagace svěřených výrobků, edukace lékárníků, rozšíření odebíraného portfolia realizace seminářů, účast na sympóziích a kongresech zodpovědnost za plnění obchodního plánu spolupráce s kolegou medicínským reprezentantem a veškerá obchodní administrativa spojená s touto pozicí

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (medicína, pharma, přírodní vědy, pedagogické apod.) obchodní zkušenosti praxe ve farmacii výhodou, nikoliv podmínkou (důležitý je zájem o obor) snaha vzdělávat se a rozvíjet komunikační, prodejní a prezentační schopnosti na vysoké úrovni kultivovaný projev a prozákaznický přístup pečlivost a zodpovědnost řp. B práce na PC (uživatelsky)

Nabízíme

odborné zaškolení a další potřebnou podporu stabilní fixní mzdu + bonusy dle plnění cílů rodinné prostředí a prima partu kolegů automobil i k soukromému užívání 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko nebo životní pojištění příspěvky na volnočasové aktivity zvýhodněné ceny produktů Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie