Typ nabídky

Minimální mzda

Farmaceutický reprezentant pro Prahu – i pro juniory

referenční číslo: 53596 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Česká farmaceutická společnost s mezinárodním přesahem, sídlící v luxusních kancelářích v Praze, hledá do svého týmu parťáka, který se bude věnovat gastroenterologii a navštěvovat lékaře, lékárníky a reprezentovat společnost na odborných kongresech. Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zkušenosti na obchodní pozici a zájem o práci ve farmacii. Předchozí zkušenosti v oblasti farmacie, doplňků stravy či zdravotnických přístrojů vítány, ale nejsou podmínkou. Důležité pro nás je, abyste uměli navázat pevné obchodní vztahy s lékaři či lékárníky založené na důvěře. Odměnou Vám kromě fixního mzdového ohodnocení bude také atraktivní variabilní složka mzdy, 25 dní dovolené, služební vůz i k soukromému užívání, flexibilní pracovní doba, home office, příspěvky na stravování, Multisport kartu, penzijko i jazykové vzdělávání a mnoho dalšího.
navštěvovat lékaře za účelem prezentace léčiv v oblasti gastroenterologie také vás čekají schůzky v lékárnách v návaznosti na prezentaci farmaceutických přípravků u lékařů vybudovat pevné obchodní vztahy s lékaři a lékárníky založené na důvěře organizovat odborné semináře pro lékaře a reprezentovat společnost na odborných kongresech čeká vás i úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti sledovat aktuální dění na trhu zaznamenávat do interního systému veškeré aktivity a aktualizovat data u zákazníků reportovat prodejní výsledky

Požadujeme

zkušenosti na obchodní pozici ideálně v oblasti farmacie, zdravotnických přístrojů, doplňků stravy či potravin ŘP skupiny B výborné komunikační a prezentační dovednosti a obchodní duch bydliště v Praze

Nabízíme

mzdové ohodnocení na základě vašich zkušeností velmi atraktivní variabilní složka mzdy smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům home office flexibilní pracovní doba 25 dní dovolené příspěvky na stravování příspěvky na Multisport kartu příspěvky na penzijní či životní pojištění příspěvky na jazykové kurzy dle vlastního výběru příspěvky na dopravu zvýhodněné ceny u mnoha kulturních akcí pravidelné vzdělávací kurzy a školení občerstvení na pracovišti vysoké odměny za odpracované roky ve společnosti teambuildingy a firemní společenské akce krásné kanceláře v luxusní administrativní budově v Praze spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie