Typ nabídky

Minimální mzda

Farmaceutický reprezentant

referenční číslo: 42977 | aktuálnost: 26.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se zástupcem originální farmaceutické firmy, která je lídrem ve svém oboru na světovém trhu! Těšit se můžete na rodinný přístup, špičkové produkty, důraz na vzdělávání a dlouhodobou stabilitu zaměstnání.
Pravidelné návštěvy lékáren a specializovaných lékařů za účelem propagace Rx/OTC produktů Budování dobrých obchodních vztahů s klienty v jihočeském regionu Příprava a organizace odborných vzdělávacích akcí pro klienty, účast na kongresech Plnění stanovených obchodních cílů, reporting nadřízenému Sledování dění na trhu, konkurence a shromažďování nových podnětů ke zlepšení

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání Zkušenosti na pozici farmaceutického /medicínského reprezentanta ideálně v originální firmě Výborné obchodní, komunikační a prezentační dovednosti Vytrvalost a zaměření se na dosažení výsledků Reprezentativní vzhled, ambiciózní a energická osobnost ŘP sk. B, ochota denně cestovat a být v terénu

Nabízíme

Dlouhodobé a stabilní zaměstnání u přední farmaceutické společnosti Prostředí rodinné firmy Fixní mzdu a kvartálně vyplácené bonusy navázané na plnění stanovených cílů Příspěvek na stravné vyplácené formou cestovních náhrad 5 týdnů dovolené Služební automobil i k soukromému užití Další firemní benefity získané po prvním odpracovaném roce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup