Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Farmaceutický asistent/ka - bez víkendů (35 - 38.000 KČ)

referenční číslo: 43235 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru Farmaceutický asistent? Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jste komunikativní a chcete pracovat ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů, volné víkendy a svátky?
Pak hledáme právě Vás!

Do stabilní, moderní společnosti hledáme posilu na pozici:

FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA - BEZ VÍKENDŮ (35 - 38.000 KČ)

Náplň práce

  • odborné poradenství zákazníkům
  • vedení administrativy spojené s chodem lékárny
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej léků bez předpisu

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru Farmaceutický asistent podmínkou
  • příjemné vystupování
  • vstřícnost a komunikativnost
  • komunikativní angličtinu

Nabízíme

  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • volné víkendy, svátky a osmihodinovou pracovní dobu
  • odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • profesní a osobní růst
  • vhodné pro absolventy

Místo výkonu práce: Praha (dobrá dostupnost na MHD)

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie