Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Fakturant / ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29080020717 | aktuálnost: 27.04.2024

NADOKO s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- vystavování faktur a jejich kompletace s přílohami (CMR, DL,…)
- příprava a kontrola podkladů pro účtárnu
- komunikace se všemi účastníky fakturačního procesu

Co od Vás požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- orientace v účetnictví a daňové legislativě
- základní znalost AJ / NJ výhodou
- dobrá práce na PC zejména MC Office, znalost programu DUEL a Doprava 4K - výhodou
- samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat

Co Vám nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- odpovídající platové ohodnocení
- moderní pracovní prostředí s přátelský kolektivem
Místem výkonu práce jsou Svijany (bývalý areál ZD - nad pivovarem)

příspěvek na stravování, odměny, osobní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15.00

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou
výhodou

Požadujeme

Práce s PC Ekonomika Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vesecko 420, Turnov, 51101

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita