Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Fakturant/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29078740705 | aktuálnost: 27.04.2024

NADOKO s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- vystavování faktur a jejich kompletace s přílohami (CMR, DL,)
- příprava a kontrola podkladů pro účtárnu
- komunikace se všemi účastníky fakturačního procesu
Co od Vás požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- orientace v účetnictví a daňové legislativě
- základní znalost AJ / NJ výhodou
- dobrá práce na PC zejména MC Office, znalost programu DUEL a Doprava 4 K - výhodou
- samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat
Co Vám nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- odpovídající platové ohodnocení - odměny, osobní ohodnocení
- moderní pracovní prostředí s přátelský kolektiv
- příspěvek na stravování
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 15:00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOLJiné orientace v účetnictví a daňové legislativěPHP_EOL

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 120, Svijany, 46346

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita