Typ nabídky

Minimální mzda

Fajn práce ve výrobě - 1 směna PO-PÁ, i bez praxe #jcnhL

referenční číslo: 65dddd01d2e3b0da9fe5bc33 | aktuálnost: 29.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste unaveni z práce v automotive průmyslu na tři směny, kde jsou běžné noční směny a volné víkendy patří spíše k výjimkám? Máme pro Vás skvělou nabídku práce bez nočních směn, kde není potřeba praxe, vše Vás rádi naučíme. Nástup je možný ihned nebo dle dohody, a to přímo do kmenového stavu společnosti. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Náplň práce:
- výroba dřevěných obalů, palet, dřevěných podlah a beden
- balení strojů a zařízení do dřevěných obalů

Požadujeme

- fyzická zdatnost, manuální zručnost
- ŘP sk. B

Nabízíme

- směna PO-PÁ (7,00 -15,15 / 9,00 – 17,15)
- prémie
- příspěvek na stravování
- přátelský kolektiv
- stabilní zaměstnání

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity