Typ nabídky

Minimální mzda

Fajn práce v čistém skladu, 35 000 Kč, bonusy #3OBkN

referenční číslo: 65e866a6d2e3b0da9ffd3cb4 | aktuálnost: 05.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme šikovné a zkušené parťáky do týmu na pozici skladník/ce. Máte už zkušenosti ve skladu a chcete pracovat v čistém skladu bez nočních směn se super šéfy a kolegy? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do firmy s přátelskou atmosférou. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání.
Náplň práce:
- zaskladňování, vyskladňování, balení, expedice materiálu
- Práce s vozíkem na bílou techniku

Požadujeme

- zkušenosti ve skladu
- ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) bez nočních

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- Sick days
- příspěvek na stravování
- firemní akce
- příspěvek na Multisport kartu
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- možnost profesního vzdělávání
- možnost výměny směny v případě potřeby
- parkování před firmou
- moderní a čisté pracovní prostředí

Mzda: 35 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní