Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Facility manager ve výrobní společnosti

referenční číslo: 54910 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti jako Facility manager/ka ve výrobní společnosti a porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? Mluvíte plynule anglicky a chcete mít možnost zastřešovat Facility aktivity napříč firmou s přesahem do zahraničí? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost?

Pak mi pošlete své CV a staňte se součástí společnosti na pozici:

FACILITY MANAGER VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Náplň práce

  • Správa svěřených nemovitostí a strojního vybavení (ekonomická i technická stránka)
  • Řízení týmu údržby, recepce a úklidu a souvisejících činností
  • Komunikace s dodavateli a kooperace při výběru dodavatelů
  • Zajištění pravidelných kontrol a revizí budov a technického vybavení
  • Zastřešení oblasti BOZ a PO
  • Tvorba investičních plánů a pravidelný reporting vedení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • Zkušenosti z pozice Facility managera z výrobní nebo strojní společnosti
  • Znalost anglického jazyka pro denní komunikaci
  • Zkušenosti s vedením lidí

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost výuky jazyků
  • Pravidelné vzdělávání a školení
  • Příspěvek na dopravu
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha 9

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl