Typ nabídky

Minimální mzda

F&B Asistent/ka

referenční číslo: 591997b5a5ad954f044234b0 | aktuálnost: 14.02.2024

Pinia Hotel & Resort Špindlerův Mlýn****

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn∗∗∗∗ se nachází v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady. Hotel má kapacitu 414 lůžek, dvě restaurace, bar a terasu. Nabízí také konferenční prostory a zejména kvalitní wellness služby.

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá kolegu na pozici:

Náplň práce

-zajištění chodu odbytových středisek hotelu (bufetová restaurace, a-la cartová restaurace, Lobby Bar)

-kontrolní činnost včetně aktivní práce na střediscích v rámci hotelu

-organizační zajištění průběhu firemních akcí a eventů

-administrativa úseku F&B (Vectron, Savarin - zaučíme)

-řízení a motivace týmu zaměstnanců, práce se studenty hotelových škol

-podpora F&B Managera a plnění dalších úkolů dle pokynů (reporting, uzávěrky měsíce, inventury)

-spolupráce s ostatními hotelovými středisky

- turnusové směny

Požadujeme

--vzdělání v oblasti gastronomie / hotelnictví
--praxi v oboru na obdobné pozici
--znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni
--uživatelskou znalost práce na PC
--komunikativnost a proklientský přístup
--organizační schopnosti
--odolnost vůči stresu

Nabízíme

--systém zaměstnaneckých benefitů
--možnost kariérního postupu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.
--možnost ubytování

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na emailovou adresu:l.buresova@clarion-hotels.cz

"Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu."

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: Labská 111, Špindlerův Mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita