Typ nabídky

Minimální mzda

Expert na fotovoltaiku (remote) (50.000+ Kč)

referenční číslo: 48359 | aktuálnost: 25.01.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme neohroženého dobrodruha, který se postaví výzvám, jaké jen málokdo dokáže. Pokud máte zkušenosti a vášeň pro fotovoltaiku, tady je vaše příležitost zazářit. Přijďte se stát naším vůdcem ve světě obnovitelných energií a pomoci nám tvořit budoucnost!

Velkoobchod zabývající se prodejem elektrotechniky hledá jednorožce na pozici:

EXPERT NA FOTOVOLTAIKU (REMOTE) (50.000+ Kč)

Náplň práce

  • Tvorba technických nabídek.
  • Technická podpora zaměstnanců.
  • Spouštění FVE.
  • Řešení reklamací a trhový monitoring.
  • Řízení zakázek a vývoj nových produktů.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání obor elektro/technika
  • Praxe min. 2 roky v obnovitelných zdrojích
  • Analytické myšlení a komunikace
  • Zkušenosti s projektovou dokumentací (výhodou).
  • Znalost SAP (výhodou).

Nabízíme

  • MOŽNOST PRACOVAT REMOTE
  • Auto i k soukromému použití
  • Fixní plat + měsíční odměny
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Místo výkonu práce: Remote

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika