Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Expert kontinuálního zlepšování - AŽ 85.000kč

referenční číslo: 55858 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Orientujete se v problematice procesního inženýrství? V životě neustále něco zlepšujete a rádi hledáte nejefektivnější řešení? Navíc máte přesah do řízení procesů dodavatelského řetězce a dokážete tlumočit veškeré požadavky a potřeby v anglickém jazyce?
Bude pro Vás výzvou a zároveň zážitkem řídit a školit týmy i v zahraničí?
Pak hledáme právě Vás! Přestavte se mi životopisem a držte prst na tepu LEAN managementu právě u nás!

Náplň práce

  • Primární zaměření na aplikování Lean managementu na optimalizaci procesů a výkonu v rámci dodavatelského řetězce
  • Tvorba logistických procesů a standardů zaměřených na zlepšování aktivit dodavatelského řetězce
  • Hloubkové analýzy, sledování KPI, identifikace a eliminace plýtvání, implementace nápravných a nových opatření
  • Vedení workshopů a školení
  • Denní spolupráce s globálním týmem a podpora jejich rozvoje
  • Čas trávený na pracovních cestách po celém světě!

Požadujeme

  • VOŠ/VŠ - technického zaměření
  • Manažerské zkušenosti v řízení procesů výrobní společnosti
  • Praktická znalost konceptů Kanban, VSM, A3 aj.
  • AJ - velmi dobrá komunikativní úroveň/denní komunikace s globálním týmem
  • Komunikační, argumentační a analytické schopnosti
  • Časová flexibilita, systematičnost, iniciativa
  • Ochota trávit pracovní čas na zahraničních cestách

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle zkušeností - až 85.000Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost HomeOffice
  • Prémie a příplatky
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie
  • Interní vzdělávací kurzy a školení
  • Osobní rozvoj
  • Firemní a kulturní akce
  • Místo výkonu: Třebíč + 10km

Mzda: 63 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství