Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Expedient (m+ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17434150762 | aktuálnost: 01.06.2024

PEDDY Group s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
příprava zboží, balení zakázek, úprava stažených objednávek, objednávání přepravy, pečlivá kontrola, balení zakázek, práce s PC, odpovědnost za svěřený úsek skladu, komunikace s fakturačním oddělením, komunikace s přepravci

Požadujeme:
- schopnost týmové i samostatné práce
- samostatnost, pečlivost, ochota pracovat
- organizační schopnosti a vedení skladu
- ŘP sk.B
- fyzická zdatnost

HLÁSIT SE: Kacrová Lenka, tel.: 722976251, e-mail: nakup@peddy.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Podkrušnohorská 240, Litvínov, 43603

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita