Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Expedient/ka - náborový příspěvek 20.000 Kč

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27113440777 | aktuálnost: 27.04.2024

MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: práce pouze v noční směně (Ne-Čt), expedování masných výrobků podle objednávek, finální kontrola zboží, parťáci a kolegové, kteří Vás vše naučí
POŽADAVKY: manuální zručnost, dobrá fyzická kondice (častá namáhavá práce)
NABÍZÍME: mimořádná roční odměna, docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu,
poukazy na nákup v prodejnách COOP
KONTAKT: osobně v sídle firmy, e-mailem, telefonicky kdykoliv

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 300, Kamenec u Poličky, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy