Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Expedient/ka Bystřice u Benešova (28-32.000 Kč)

referenční číslo: 55951 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s expedicí zboží ze skladu a přípravou potřebných přepravních dokumentů? Německý jazyk máte alespoň na pasivní úrovni pro vyřízení e-mailu či přípravu dokumentů k přepravě? Preferujete práci s volnými víkendy?

Pak nám zašlete Váš životopis!

Společnost Löttco CZ vyrábějící svařované komponenty do vozidel hledá posilu do svého týmu na pozici:

EXPEDIENT/KA Bystřice u Benešova (28-32.000 Kč)

Náplň práce

  • příjem a expedice zboží
  • příprava přepravních dokumentů
  • tisk přepravních štítků
  • spolupráce s výrobou (např. při převzetí průvodek ke zboží)
  • označení zboží přepravním štítkem
  • objednávka přepravy a komunikace s dopravci
  • objednávka balícího materiálů
  • podílení se na inventurách ve skladu
  • práce primárně v MS Excel

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • německý jazyk alespoň na pasivní úrovni (přípravy přepravních dokumentů, psaní e-mailů)
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • samostatnost, pečlivost, dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • 4 týdny dovolené
  • práci v 1směnném provozu pondělí-pátek (7:00 -15:30)
  • volné víkendy
  • nástup možný IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Bystřice u Benešova

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika