Typ nabídky

Minimální mzda

Executive asistentka v mezinárodní společnosti

referenční číslo: 52810 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušenou asistentku, která bude fungovat v týmu s druhou asistentkou, se kterou budete poskytovat kompletní administrativní podporu našim 3 jednatelům, ze kterých jsou 2 cizinci. Pozice je vhodná pro kandidáty s předchozí zkušeností na obdobné pozici, výbornou znalostí angličtiny, silnými organizačními dovednostmi a schopností zvládat více úkolů. Kanceláře v Radonicích u Černého Mostu. Odměnou Vám kromě atraktivní mzdy bude 25 dní dovolené, příspěvky na stravování, Cafeterii, Multisport kartu, penzijko, slevy u cestovních kanceláří, vánoční poukázky na nákupy a mnoho dalšího. Smlouva na HPP.
spravovat kalendáře, koordinovat a plánovat schůzky a jednání zajišťovat pracovní cesty – letenky, ubytování, víza, doprava atd. připravovat prezentace a oficiální korespondenci zpracovávat citlivé a důvěrné dokumenty, zajišťovat jejich archivaci a likvidaci správa e-mailu, určování priorit koordinovat projekty a nejrůznější akce, zajišťovat dodavatele administrativně podporovat vedení společnosti denně aktivně komunikovat v anglickém jazyce

Požadujeme

předchozí zkušenost na pozici asistentky vedení společnosti výborná znalost anglického jazyka (jednatelé, pro které budete pracovat, jsou cizinci) časová flexibilita (ve spolupráci s druhou asistentkou zajistit chod kanceláře od 8 do 18 hod.) dobrá znalost MS Office výborné organizační schopnosti a time management jste diskrétní a umíte zachovat mlčenlivost

Nabízíme

atraktivní mzdové ohodnocení 25 dní dovolené příspěvky na stravování příspěvky na volnočasové aktivity (formou Cafeterie) příspěvky na Multisport kartu příspěvky na penzijní připojištění vánoční poukázky na nákupy slevy u cestovních kanceláří pravidelné navyšování mzdy rádi vás podpoříme v oblasti dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy) občerstvení na pracovišti teambuildingové aktivity a firemní akce přátelské pracovní prostředí kanceláře v Radonicích kousek do Černého Mostu standardní smlouva na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa