Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ESG Specialista - vhodné pro juniory

referenční číslo: 52741 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mám tu zajímavou pozici v oblasti ESG - Environment, Social, and Governance - která je vhodná i pro juniory v tomto oboru. Zajímá Vás udržitelnost a chcete se podílet na lepší sociální a environmentální odpovědnosti naší společnosti? Baví Vás správa dat a chcete využít svou znalost anglického jazyka v každodenní praxi? Pak jste to právě VY, koho hledám na tuto pozici. Neváhejte už ani chvíli a přečtěte si, co Vás u nás čeká!
Hodnocení a analýza environmentálních, sociálních a správních faktorů, které ovlivňují organizaci. Vytváření a implementace strategií a politik pro udržitelnost a společenskou odpovědnost. Sběr, analýza a prezentace ESG dat pro interní i externí účely, včetně investičního rozhodování. Komunikace s investory, akcionáři a dalšími zúčastněnými stranami ohledně ESG výkonu organizace. Vedení školení a osvěty interních zaměstnanců ohledně ESG a jejich dopadu na podnikání. Spolupráce s různými odděleními organizace, jako je marketing, výzkum a vývoj, lidské zdroje, aby se integrovaly ESG principy do všech aspektů společnosti. Sledování a hodnocení dodavatelů a partnerů organizace z hlediska jejich ESG výkonu. Monitorování a reagování na změny v legislativě a regulačním prostředí souvisejícím s ESG. Spolupráce s oddělením HSE v rámci certifikací ISO

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru (např. environmentální studia, udržitelnost, právo, ekonomie, finance) Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti v anglickém jazyce Silné analytické a komunikační schopnosti, stejně jako odolnost Vášeň pro ESG a schopnost rychle se učit Zkušenosti v oblastech investor relations, controllingu, korporátních financí, auditu, compliance, udržitelnosti nebo managementového poradenství Velmi dobré znalosti MS Office (zejména PowerPoint a Excel) Samostatný způsob práce a strukturované a strategické myšlení a jednání Velkou výhodou je zkušenost s ESG procesy (např. GRI Standards pro hlášení o udržitelnosti, evropská taxonomie, CSRD, lidská práva, směrnice CSR a metodologie ratingových agentur pro ESG)

Nabízíme

Pracovní příležitost s dlouhodobou perspektivou ve stabilní mezinárodní společnosti Moderní a přátelské pracovní prostředí v centru Liberce Plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou Práce z domova až do 60 % 5 týdnů dovolené Plně hrazené stravenky Systém Cafeteria Příspěvek na penzijní pojištění atd. Podpora při přestěhování v případě potřeby (firemní byt)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha