Typ nabídky

Minimální mzda

Environmental Manager | velmi atraktivní mzda, roční bonusy!

referenční číslo: 53279 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme manažera pro životní prostředí do Karviné! Budete mít na starosti komunikaci a vyjednávání o životním prostředí související s průmyslem. Je zde velmi atraktivní mzda, dále budete patřit do korporátního týmu, je třeba schopnost umět vyjednávat, odhodlání prosadit si své názory a nasazení. Těšit se můžete na atraktivní mzdu odpovídající vašim zkušenostem, občasné cestování a roční bonusy!
Shromažďovat, monitorovat a analyzovat údaje o životním prostředí v průmyslu Zajišťovat dodržování předpisů a norem v oblasti životního prostředí Přispívat k udržitelnosti a snižování dopadu na životní prostředí Účastnit se environmentálních auditů a hodnocení Spolupracovat s týmy a komunikovat s regulačními orgány a komunitními skupinami Využívat technologie pro monitorování a sběr dat o životním prostředí

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oboru environmentálního inženýrství nebo obdobném oboru Více než 5 let zkušeností na obdobných pozicích Komunikativní angličtina Dobrá znalost předpisů a norem v oblasti životního prostředí a udržitelnosti Zkušenost s nástroji pro sběr a analýzu dat, včetně monitorovacího softwaru Vynikající analytické a problémové řešení schopnosti Silné komunikační a týmové dovednost

Nabízíme

Mzda dle zkušeností Pružná pracovní doba 7,5 hodinová pracovní doba Práce na novém projektu Roční bonusy Přátelský kolektiv, stabilní firma, příležitost k růstu a moderní prostředí Notebook Mobilní telefon Příspěvek na penzijní připojištění 25 dní dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl