Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Energetik - provozní elektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26505560789 | aktuálnost: 01.06.2024

ZBIROVIA, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: provádění elektroúdržby, zabezpečení pravidelných revizí, provádění kontrol el. zařízení, evidování revizních zpráv
Požadujeme: výhodou praxe v oboru a vzdělání elektrotechnického směru, platné osvědčení o zkoušce min. dle § 6 Vyhl. Č. 50/78 Sb., samostatnost, pečlivost, schopnost naučit se novým věcem, dobrou orientaci v technických výkresech, dodržování zásad BOZP
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci, zázemí stabilní a perspektivní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Práce s PC uživatlská znalost PCPHP_EOL

Mzda: 25 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sládkova 219, Zbiroh, 33808

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Cizince