Typ nabídky

Minimální mzda

Embedded vývojář Ostrava – vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 41659 | aktuálnost: 10.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvým absolventem v oblasti IT či elektro nebo již máte nějaké praktické zkušenosti (třeba při škole)? Máte zkušenosti s EMBEDDED programováním v jazyku C? Chcete se podílet na vývoji inovativních technologií v oblasti bezkontaktních senzorů? Domluvíte se anglicky s kolegy v týmu?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na posilu:

EMBEDDED VÝVOJÁŘ Ostrava – vhodné i pro ABSOLVENTY

Náplň práce

  • vývoj embedded systémů (senzorů) v programovacím jazyku C
  • podílení se na projektu v rámci vývoje smart technologií
  • komunikace se zákazníky
  • práce s dokumentací

Požadujeme

  • VŠ, nebo SŠ vzdělání
  • Znalost programování v C
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení a smysl pro detail

Nabízíme

  • Moderní a zároveň neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Multisport kartu
  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj