Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrovývojář | home office

referenční číslo: 7-18-385430 | aktuálnost: 29.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

ELEKTROVÝVOJÁŘ WANTED!

Jestli máte zkušenosti s návrhem elektroobvodů a disponujete angličtinou na komunikativní úrovni, můžeme vám nabídnout pozici Elektrovývojáře, který bude mít na starosti navrhování testovacích zařízení a spoustu dalšího!

Co dalšího?
- Kromě návrhu testovacích zařízení se jedná o
- Návrh elektro obvodů
- Údržbu stávajících zařízení
- Zlepšování procesů
- Spolupráce se zahraničím

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy! Navíc nebude potřeba, abyste trávili všechen čas v práci, můžete pracovat i z domova. Po zaškolení nám bude stačit, když do práce zavítáte i jen jednou za 14 dní!

Požadujeme

- Min. SŠ technické/elektro vzdělání
- Schopnost komunikace v AJ (kontakt se zahraničím)
- Zkušenosti z oblasti návrhu desek plošných spojů výhodou
- Praxe s programováním FW/SW velkou výhodou

Nabízíme

- HOME OFFICE - v práci jen jednou za 14 dní
- Týden dovolené navíc nad rámec ZP
- Odměny za plnění stanovených cílů
- KAŽDOROČNÍ navýšení mzdy!
- Roční bonusy až 50 000 Kč
- Flexibilní pracovní doba
- Jazykové vzdělávání
- Příspěvek na stravování

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres České Budějovice, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy