Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroúdržbář strojních zařízení

referenční číslo: 52776 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti s opravami a údržbou elektrických zařízení ve výrobě? Jste držitelem platné vyhlášky? Pokud hledáte práci se zajímavým finančním ohodnocením a zajímavými měsíčními bonusy, pošlete nám svůj životopis.
pravidelná údržba strojů a jiných výrobních zařízení provádění a nahlášení dorobných oprav pravidelné čištění elektrických zařízeních evidence oprav do knihy údržeb podílení se na vývoji automatizace výrobních procesů instalace nových zařízení do výroby

Požadujeme

SOÚ/SŠ technického směru ( nejlépe elektro) držitel (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6) ochota pracovat na více směn

Nabízíme

bonusy k výplatě 13. plat příspěvek na dovolenou příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dojíždění do zaměstnání závodní stravování zdarma 25 dní dovolené jazykové kurzy a další vzdělávání firemní akce flexibilní pracovní doba možnost jazykových kurzů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl