Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroúdržbář - ranní a odpolední směna

referenční číslo: 54069 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsti zkušený elektrikář a máš už předchozí zkušenosti s opravami a pravidelnou údržbou výrobních zařízení? Pokud hledáš práci pouze na 2 směny se zajímavým finančním ohodnocením, pošlete nám svůj životopis.
pravidelná údržba elektrických zařízení u výrobních linek provádění dorobných oprav pravidelné čištění elektrických zařízeních zaznamenávání oprav do knihy údržeb nahlášení drobných oprav svému přímému nadřízenému instalace nových zařízení pohotovost na telefonu (1 x za 3 týdny o víkendu)

Požadujeme

držitel (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6) předchozí praxe (výhodou) orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

kvartální bonusy k fixnímu platu odměny v podobě mimořádné prémie 25 dní dovolené sick days příspěvek na stravování příspěvek na penziní připojištění možnost profesního růstu důkladné zaškolení na pozici jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době práce na ranní a odpolední směnu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl