Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik | Zahraniční výjezdy

referenční číslo: 52584 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou zařízení sloužících k úpravě vzduchu, hledám elektrotechnika/elektro-testera. Neváhejte se přidat do firmy, která působí na mezinárodním trhu a pracujte v moderním prostředí, kde se setkáte s nejnovějšími technologiemi. Stereotyp vás tady nečeká. Nejedná se totiž o práci pouze ve výrobní hale, ale můžete se těšit na výjezdy v doprovodu přátelského týmu kolegů k významným klientům nejen po ČR, ale i do zahraničí.
Vaší náplní práce bude testování nových komponentů do zařízení po elektrikářské stránce. Po provedeném testování budete tyto výsledky konzultovat s týmem kolegů konstruktérů a vývojářů. V prvním roce vás čekají také několikadenní výjezdy ke klientům, kde budete zařízení uvádět do provozu a testovat jejich funkčnost.

Požadujeme

Očekáváme nadšeného elektrotechnika, který bude mít zájem se podílet na vylepšování unikátních elektro zařízení. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ve strojírenském či elektrotechnickém oboru.
K práci ve společnosti budete potřebovat platnou elektro vyhlášku §6 a orientaci v elektro schématech.
S ohledem na to, že vás v prvním roce čekají výjezdy do zahraničí, očekáváme ochotu cestovat a komunikativní angličtinu. Výhodou pro vás bude praxe v elektro-údržbě strojírenských zařízení.

Nabízíme

Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí v nových výrobních prostorách. Týden dovolené navíc je samozřejmostí, stejně jako příspěvek na penzijní připojištění. V anglickém jazyce se můžete stále zdokonalovat díky výuce angličtiny přímo na pracovišti. Společnost zaměstnancům nabízí mimořádné odměny a vánoční prémie. Kolektiv a týmový duch je pro firmu klíčový, čekají vás proto mimo jiné i společenské firemní akce.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika