Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik strojní údržby - Pardubice

referenční číslo: 52542 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi manuálně zručný? Nevadí ti pracovat krátký/dlouhý týden? Tak se neváhej ozvat.
diagnostika poruch a samostatné provádění oprav automatických a poloautomatických strojů preventivní a prediktivní kontrola a oprava el. zařízení úzká spolupráce s odd., výroby vedení záznamů o údržbových pracích a stavu strojů

Požadujeme

SOU/SŠ elektro, strojní (ideálně mechatronika, automatizace) platná vyhláška NV194/2022 sb. § 5, 6- výhodou praxe v oboru - výhodou znalost elektroniky a mechaniky výhodou schopnost pracovat s PLC v servisním režimu schopnost číst technickou a výkresovou dokumentaci

Nabízíme

Náborový příspěvek 20.000,-Kč Příspěvek na dopravu až 3.525,-Kč měsíčně 5 týdnů dovolené po odpracovaném 1/2 roce Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení Bonus za extra směnu = 500,-Kč Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce ve výši 5% ze mzdy Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč Zlevněné volání po 1 roce Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl