Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrotechnik - skvělá příležitost pro absolventy

referenční číslo: 57125 | aktuálnost: 31.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte příležitost, kde můžete uplatnit své znalosti v elektrotechnice a zároveň se dále rozvíjet? Máme pro vás skvělou příležitost! Naše dynamická společnost hledá talentovaného a motivovaného absolventa, který se nebojí nových výzev a chce pracovat v přátelském a podporujícím prostředí. Pokud máte chuť učit se, zlepšovat své dovednosti a pracovat s nejnovějšími technologiemi, jste na správném místě. Přečtěte si více o tom, co nabízíme, a zjistěte, jak se můžete stát součástí našeho týmu!

ELEKTROTECHNIK - SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

  • Vyhodnocení výsledků a příprava zpráv - dle naměřených dat
  • Měření elektrických parametrů elektromotorů podle mezinárodních norem a předpisů
  • Práce s frekvenčními měniči
  • Konfigurace a měření motorů a frekvenčních měničů
  • Aplikace nových měřicích metod
  • Spolupráce při auditech
  • Podpora inovativních projektů a vývoje nových produktů

Požadujeme

  • Absolvent VŠ elektrotechnického zaměření
  • Držitel oprávnění pro práci v elektrotechnice (vyhláška 50)
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka:
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Týmový duch

Nabízíme

  • Motivující mzda - respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • Náborový příspěvek
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečně pracovat na Home office
  • 25 dní dovolené
  • Benefit program - pro volnočasové aktivity
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • MultiSport karta
  • místo výkonu práce: Zábřeh

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika