Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik robotů / MaR - hranice

referenční číslo: 45351 | aktuálnost: 22.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu do elektroúdržby a jako bonus nabízíme svozový autobus z Přerova do Hranic na všechny směny.
údržba a opravy strojů a zařízení programování robotů (znalost řídících systémů Siemens, Beckhoff) servis na zařízení elektro a MaR tepelných zdrojů

Požadujeme

Vyhl. 50/1978 Sb. min. § 6 praxe podmínkou min. vyučení v elektrooboru (slaboproud) znalost řídících systémů, zkušenost s roboty a MaR ochota docházet na směnný provoz

Nabízíme

stabilita úspěšné výrobní společnosti náborový příspěvek odpovídající platové ohodnocení a zajímavé prémie 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů, rádi představíme na pohovoru
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika