Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik | ranní směny, skvělé benefity!

referenční číslo: 53275 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do spolehlivé společnosti hledáme kandidáty na pozici elektronik. Pokud máte zkušenosti s koordinací lidí a schopnost vytvářet výkresovou dokumentaci. A hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.
Instalace nového zařízení a optimalizace stávajících Náčrt výkresové dokumentace a dobrá orientace Koordinace týmu při instalací zařízení Řešení problému a navrhovat opatření

Požadujeme

ŠŠ zaměření na elektro S platnou elektro vyhláškou §6 Samostatného, zodpovědného a spolehlivého zaměstnance Orientace v technické dokumentaci Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

Motivující odměny podle výkonu Pravidelná úprava mezd jednou ročně 13. a 14. plat Možnost 5 týdnů dovolené ročně Stravování Náhrada nákladů na dojíždění pro zaměstnance Roční příspěvek na penzijní spoření Finanční podpora pro aktivity zaměstnanců dětí Speciální odměny při významných životních událostech Odměny za dárcovství krve či plazmy Snížené tarify pro rodinné mobilní služby Slevy Široká škála firemních akcí (Family Day, Fotbalový turnaj, Dětský den, Vánoční večírek, Mikuláš, soutěže pro zaměstnance a děti) Různorodé zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví) Závodní lékař dostupný čtyřikrát týdně Vybavená kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační zóna Možnosti pro osobní rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení podle plánu) K dispozici čerstvá káva po celý den
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika