Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik pro testování zařízení (až 70 tisíc)

referenční číslo: 43949 | aktuálnost: 17.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V testovacím centru naší výroby se nám uvolnila pozice spojená s testováním a vývojem elektra. Jestli jste vystudovali některý elektro obor a rádi byste zamířili do moderní stabilní firmy, která vás dokáže patřičně docenit, posuňte svoji kariéru správným směrem a pošlete nám svůj životopis.
Testování a vývoj elektro zařízení Spolupráce s výrobou, vývojem a konstrukcí Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

VOŠ/VŠ vzdělání v elektru Angličtina (mírně pokročilá a lepší) Pozice je v Rožnově pod Radhoštěm (přispíváme na dopravu/bydlení + možnost částečného home office)

Nabízíme

Mzdu až 70 tisíc Roční bonus 5 týdnů dovolené + 3 sick day Flexibilní pracovní doba Možnost částečného home office Závodní jídelna a stravenky Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvek na dopravu Příspěvek na bydlení v případě relokace do Rožnova
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl